Tvůrčí workshopy jednoduchých grafických technik pro každého, kdo má chuť tvořit

Cesta od nápadu v hlavě ke krásné grafice ve vašem obývacím pokoji může být kratší a snazší než se zdá. Nemusí jí předcházet dlouhé roky studia kresby či malby, složité postupy a nákup drahých pomůcek. Můžete si užít tvůrčí proces, vytvářet obrazy a přání, na které bude potěšení se dívat.

Nepotřebujete nic víc než chuť tvořit a kapku odvahy. Vše ostatní bude k dispozici.

Kurzy

Tvůrčí workshop kyanotypie

Máte chuť tvořit, ale stále není ten správný čas, chuť, okolnosti? Přijďte si vyzkoušet jednoduchou techniku, díky které Vám pod rukama vzniknou pozoruhodné obrazy. Můžete vymýšlet složité kompozice – anebo jen položit list na papír.

Art & Eat

Nejen uměním člověk živ jest. Přijďte na nedělní brunch spojený s workshopem kyanotypie. Vvytvořte si originální obrazy a přání a odcházejte dobře nasyceni.

Art & Speak

Chtěli byste prohloubit Vaší schopnost konverzovat v angličtině? Přijďte na kombinovaný wokrshop, kde si vyzkoušíte techniku kyanotypie a zároveň neformálně pohovoříte s rodilým mluvčím. Jazyková úroveň není podstatná, Lektor učí anglicky i děti a má mnoho pochopení

Art & Relax

Tvořit, a v mezičase se nechat opečovat příjemnou masáží hlavy/obličeje a rukou? Proč ne? 🙂 Tvůrčí kurz kyanotypie, z kterého si odnesete njeen originální grafiky, ale i příjemné jógové protažení a masáž.

Přejít nahoru